OAuth2 Server (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Settings
ro: Setări

en: edit
ro: modifică

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: User
ro: Utilizator

en: Last access
ro: Ultima accesare

en: Available
ro: Disponibil

en: - Select -
ro: -Selectaţi-

en: @name requires at least PHP @version.
ro: @name necesită cel puțin versiunea @version de PHP.

en: Scopes
ro: Scopuri
