OAuth2 Server (7.x-1.4) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: User
ca: Usuari

en: Last access
ca: Darrer accés

en: Scope
ca: Àmbit

en: Unavailable
ca: No disponible

en: Available
ca: Disponible

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Public key
ca: Clau pública

en: translate
ca: tradueix

en: Delete client
ca: Esborra client

en: @name requires at least PHP @version.
ca: @name necessita com a mínim PHP @version.
