OAuth2 Server (7.x-1.5) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Settings
jv: Sétingan

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: User
jv: Panganggo

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: @name requires at least PHP @version.
jv: @name mbutuhaké vèrsi minimal PHP @version.
