OAuth2 Server (7.x-1.5) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
