OAuth2 Server (7.x-1.6) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Last access
bn: সর্বশেষ ব্যবহার
