OAuth2 Server (7.x-1.6) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: User
gu: વપરાશકર્તા
