OAuth2 Server (7.x-1.6) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: delete
it: elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Settings
it: Impostazioni

en: edit
it: modifica

en: Label
it: Etichetta

en: Default
it: Predefinito

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: User
it: Utente

en: Last access
it: Ultimo accesso

en: Scope
it: Portata

en: Unavailable
it: Non disponibile

en: Available
it: Disponibile

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Public key
it: Chiave pubblica

en: translate
it: traduci

en: @name requires at least PHP @version.
it: @name richiede almeno PHP @version.
