OAuth2 Server (7.x-1.6) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Settings
oc: Paramètres

en: edit
oc: modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: User
oc: Utilizaire

en: Last access
oc: Darrièr accès

en: Unavailable
oc: Indisponible

en: Available
oc: Disponible

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Public key
oc: Clau publica

en: translate
oc: traduire

en: @name requires at least PHP @version.
oc: @name necessita coma minimal PHP @version.
