OAuth2 Server (7.x-1.6) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: edit
sq: ndrysho

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: User
sq: Përdoruesi

en: Last access
sq: Hyrja e fundit
