OAuth2 Server (7.x-1.7) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: User
mg: Mpampiasa
