OAuth2 Server (7.x-1.7) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Settings
pt: Configurações

en: edit
pt: editar

en: Label
pt: Rótulo

en: Default
pt: Padrão

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: User
pt: Usuário

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: Last access
pt: Último acesso

en: Scope
pt: Escopo

en: Client
pt: Cliente

en: Unavailable
pt: Não disponível

en: Available
pt: Disponível

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: Public key
pt: Chave pública

en: translate
pt: traduzir

en: Clients
pt: Setores

en: Delete client
pt: Apagar setor

en: Access token
pt: Chave de acesso

en: @name requires at least PHP @version.
pt: @name requere ao menos PHP @version.
