OAuth PECL (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (23 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Version
am: ሥሪት

en: view
am: ትይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Update
am: አዘምን

en: View
am: ትይታ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: menu
am: ምናሌ

en: Create new account
am: አዲስ መለያ ፍጠር

en: Not enabled
am: ያልነቃ
