OAuth PECL (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (50 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Explanation or submission guidelines
be: Тлумачэнні ці інструкцыі, што тычацца дасылкі матэрыялаў

en: Version
be: Версія

en: view
be: глядзець

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: Are you sure you want to delete %title?
be: Вы насамрэч жадаеце выдаліць %title?

en: Only site administrators can create new user accounts.
be: Толькі адміністратары сайта могуць стварыць новыя акаўнты.

en: Filter
be: Фільтраваць

en: menu
be: меню

en: Refine
be: Змяніць

en: Undo
be: Адмена

en: any
be: любы

en: Create new account
be: Стварыць новы рахунак

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: Language neutral
be: Нейтральная мова

en: @type: updated %title.
be: @type: абноўлены %title.

en: @type: added %title.
be: @type: дададзены %title.

en: Error saving user account.
be: Не атрымалася захаваць акаўнт карыстальніка.

en: @type %title has been deleted.
be: @type %title быў выдалены.

en: Not enabled
be: Ня ўключаны

en: Submission form settings
be: Наладкі формы адпраўкі

en: The human-readable name %name is already taken.
be: Лёгкачытальная імя %name ужо занята.

en: manage fields
be: кіраваць палямі

en: manage display
be: кіраваць адлюстраваннем

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
be: Непрыгоднае для счытвання машынай імя. Увядзіце імя, адрознае ад %invalid.

en: Find and manage people interacting with your site.
be: Шукаць і кіраваць людзьмі, якія ўзаемадзейнічаюць з вашым сайтам.

en: Undefined language (@langcode)
be: Невызначаная мова (@langcode)

en: and where %property is %value
be: і дзе %property прымае значэнне %value

en: where %property is %value
be: дзе %property прымае значэнне %value

en: and where
be: і дзе

en: (Machine name: @type)
be: (Імя машыны: @type)
