OAuth PECL (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (50 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Explanation or submission guidelines
bo: གསལ་བཤད་དམ་ཡར་སྤྲོད་བྱེད་པའི་མཛུབ་སྟོན།

en: Version
bo: པར་གཞི

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Are you sure you want to delete %title?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་%title་སུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Only site administrators can create new user accounts.
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་དོ་དམ་པ་ཁོ་ནས་སྤྱོད་མཁན་གསར་བ་ཁ་སྣོན་བྱེད་ཐུབ།

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Refine
bo: ལེགས་སྒྲིག

en: Undo
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: any
bo: གང་རུང

en: Create new account
bo: ཐོ་ཁོངས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: @type: deleted %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་སུབ་ཟིན།

en: Language neutral
bo: སྐད་རིགས་ལ་དབྱེ་བ་མི་བྱེད་པ

en: @type: updated %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན།

en: @type: added %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་ཁ་སྣོན་བྱས་ཟིན།

en: Error saving user account.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་ཉར་ཚགས་བྱེད་སྐབས་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་འདུག

en: @type %title has been deleted.
bo: རིགས་@type་ཡིན་པའི་%title་སུབ་ཟིན།

en: Not enabled
bo: ནུས་ལྡན་དུ་བཟོས་མེད

en: Submission form settings
bo: ཡར་སྤྲོད་རེའུ་མིག་གི་སྒྲིག་འགོད

en: The human-readable name %name is already taken.
bo: མིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང་%name་སྤྱད་ཟིན་པ།

en: manage fields
bo: གནས་ཁོངས་དོ་དམ

en: manage display
bo: འཆར་སྟངས་དོ་དམ

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང་ལ་ཕན་ནུས་མེད། %invalid་མིན་པ་ཞིག་འཇུག་རོགས།

en: Find and manage people interacting with your site.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་འབྲེལ་འདྲིས་བྱེད་མཁན་གྱི་མི་སྣ་བཙལ་བ་དང་དོ་དམ་རྒྱག་པ།

en: Undefined language (@langcode)
bo: ངོས་འཛིན་བྱས་མེད་པའི་སྐད་རིགས༼@langcode༽

en: and where %property is %value
bo: མ་ཚད་%property་ནི་%value་ཡིན་པ

en: where %property is %value
bo: %property ་ནི་%value་ཡིན་པ

en: and where
bo: ད་དུང་

en: (Machine name: @type)
bo: ༼འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང་ལ་@type༽
