OAuth PECL (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (37 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Explanation or submission guidelines
bs: Objašnjenje ili vodiči objave teksta

en: Version
bs: Verzija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: Are you sure you want to delete %title?
bs: Jeste li sigurni da želite obrisati %title?

en: Only site administrators can create new user accounts.
bs: Samo administratori mogu kreirati nove korisničke naloge.

en: menu
bs: meni

en: Refine
bs: Rafiniraj

en: Undo
bs: Povrati

en: Create new account
bs: Kreiraj novi nalog

en: @type: deleted %title.
bs: @type: obrisan %title.

en: Language neutral
bs: Neutralan jezik

en: @type: updated %title.
bs: @type: osvježen %title.

en: @type: added %title.
bs: @type: dodat %title.

en: Error saving user account.
bs: Greška pri čuvanju korisničkog računa.

en: @type %title has been deleted.
bs: @type: %title je obrisan.

en: Not enabled
bs: Nije omogućen

en: Submission form settings
bs: Postavke forme za objavljivanje

en: The human-readable name %name is already taken.
bs: Ljudski-čitljivo ime %name je već zauzeto.

en: manage fields
bs: upravljaj poljima
