OAuth PECL (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (51 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Explanation or submission guidelines
ca: Explicació o directrius de l'enviament

en: Version
ca: Versió

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler suprimir %title?

en: Only site administrators can create new user accounts.
ca: Només els administradors del sistema poden crear nous comptes d'usuari.

en: Filter
ca: Filtra

en: menu
ca: menú

en: Refine
ca: Refina

en: Undo
ca: Desfés

en: any
ca: qualsevol

en: Create new account
ca: Crea un compte nou

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: Language neutral
ca: Neutre lingüísticament

en: Application
ca: Aplicació

en: @type: updated %title.
ca: @type: %title actualitzat.

en: @type: added %title.
ca: @type: %title afegit.

en: Error saving user account.
ca: S'ha produït un error en desar el compte d'usuari.

en: @type %title has been deleted.
ca: @type %title ha estat eliminat.

en: Not enabled
ca: No habilitat

en: Submission form settings
ca: Configuració del formulari d'enviament de dades

en: The human-readable name %name is already taken.
ca: El nom llegible-pels-humans %name ja està utilitzat.

en: manage fields
ca: gestiona els camps

en: manage display
ca: gestiona la presentació

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
ca: Nom llegible-per-la-màquina no vàlid. Introduïu un nom diferent de %invalid.

en: Find and manage people interacting with your site.
ca: Trobeu i gestioneu la gent que interacciona amb el vostre lloc.

en: Undefined language (@langcode)
ca: Llengua no definida (@langcode)

en: and where %property is %value
ca: i on %property és %value

en: where %property is %value
ca: on %property és %value

en: and where
ca: i on

en: (Machine name: @type)
ca: (Nom màquina: @type)
