OAuth PECL (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (49 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Explanation or submission guidelines
cs: Vysvětlení nebo rady pro odeslání příspěvku

en: Version
cs: Verze

en: view
cs: zobrazit

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Add
cs: Přidat

en: View
cs: Zobrazit

en: Are you sure you want to delete %title?
cs: Určitě odstranit %title?

en: Only site administrators can create new user accounts.
cs: Nové účty mohou vytvářet jen administrátoři.

en: Filter
cs: Filtr

en: Refine
cs: Omezit

en: Undo
cs: Zpět

en: any
cs: nějaký

en: Create new account
cs: Vytvořit nový účet

en: @type: deleted %title.
cs: @type: smazáno %title.

en: Language neutral
cs: Jazykově neutrální

en: Application
cs: Aplikace

en: @type: updated %title.
cs: @type: aktualizováno %title.

en: @type: added %title.
cs: @type: přidáno %title.

en: Error saving user account.
cs: Nastala chyba ukládání uživatelského účtu.

en: @type %title has been deleted.
cs: Příspěvek %title (@type) byl smazán.

en: Not enabled
cs: Nepovolen

en: Submission form settings
cs: Nastavení formuláře pro odeslání

en: The human-readable name %name is already taken.
cs: Název %name je již obsazen.

en: manage fields
cs: správa polí

en: manage display
cs: správa zobrazení

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
cs: Chybný strojově čitelný název. Zadejte název jiný než je %invalid.

en: Find and manage people interacting with your site.
cs: Hledat a administrovat uživatele webu.

en: Undefined language (@langcode)
cs: Nedefinovaný jazyk (@langcode)

en: and where %property is %value
cs: a kde %property je %value

en: where %property is %value
cs: kde  %property je %value

en: and where
cs: a kde

en: (Machine name: @type)
cs: (Strojové jméno: @type)
