OAuth PECL (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (51 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Explanation or submission guidelines
et: Sisutüübi selgitus või kaastöö lisamise juhised

en: Version
et: Versioon

en: view
et: näita

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Are you sure you want to delete %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada %title?

en: Only site administrators can create new user accounts.
et: Ainult saidi administraatorid võivad uusi kontosid luua.

en: Filter
et: Filtreeri

en: menu
et: menüü

en: Refine
et: Täpsusta

en: Undo
et: Võta tagasi

en: any
et: suvaline

en: Create new account
et: Registreeru

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: Language neutral
et: Keelest sõltumatu

en: @type: updated %title.
et: @type: %title uuendatud.

en: @type: added %title.
et: @type: %title lisatud.

en: Error saving user account.
et: Viga kasutajakonto salvestamisel.

en: @type %title has been deleted.
et: @type %title on kustutatud.

en: Not enabled
et: Ei ole sisse lülitatud

en: Submission form settings
et: Saatmisvormi sätted

en: The human-readable name %name is already taken.
et: Inimloetav nimi %name on juba kasutusel.

en: manage fields
et: väljade haldamine

en: Add application
et: Lisa tööriist

en: manage display
et: halda kuva

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
et: Ebakorrektne masinloetav nimetus. Sisesta nimetus, mis erineb sellest: %invalid.

en: Find and manage people interacting with your site.
et: Sinu lehel käivate inimeste leidmine ja haldus.

en: Undefined language (@langcode)
et: Määratlemata keel (@langcode)

en: and where %property is %value
et: ja kus %property on %value

en: where %property is %value
et: kus %property on %value

en: and where
et: ja kus

en: (Machine name: @type)
et: (Süsteemne nimetus: @type)
