OAuth PECL (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (43 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Explanation or submission guidelines
eu: Azalpena edo bidalketaren jarraibideak

en: Version
eu: Bertsioa

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Are you sure you want to delete %title?
eu: %title ezabatzera zoaz. Ziur al zaude?

en: Only site administrators can create new user accounts.
eu: Sistemaren kudeatzaileek baino ezin dituzte erabiltzaile kontuak sortu

en: Filter
eu: Iragazkia

en: menu
eu: menua

en: Refine
eu: Findu

en: Undo
eu: Desegin

en: any
eu: edozein

en: Create new account
eu: Sortu kontu berria

en: @type: deleted %title.
eu: @type: %title ezabatuta.

en: Language neutral
eu: Hizkuntza neutroa

en: @type: updated %title.
eu: @type: %title eguneratuta.

en: @type: added %title.
eu: @type: %title gehituta.

en: Error saving user account.
eu: Errorea erabiltzaile kontua gordetzean.

en: Not enabled
eu: Ezgaitua

en: Submission form settings
eu: Bidalketa formulariaren ezarpenak

en: manage fields
eu: eremuak kudeatu

en: manage display
eu: aurkezpena kudeatu

en: Find and manage people interacting with your site.
eu: Bilatu eta kudeatu zure webgunearekin elkarreginean ari den jendea.

en: (Machine name: @type)
eu: (Makina izena: @type)
