OAuth PECL (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (51 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Explanation or submission guidelines
fi: Selitys tai ohjeet

en: Version
fi: Versio

en: view
fi: näkymä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: None
fi: Ei mitään

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Update
fi: Päivitys

en: Add
fi: Lisää

en: View
fi: Näytä

en: Are you sure you want to delete %title?
fi: Haluatko varmasti poistaa %title?

en: Only site administrators can create new user accounts.
fi: Vain ylläpitäjät voivat luoda uusia käyttäjätilejä.

en: Filter
fi: Suodatus

en: menu
fi: valikko

en: Refine
fi: Tarkenna

en: Undo
fi: Kumoa

en: any
fi: mikä tahansa

en: Create new account
fi: Luo uusi käyttäjätili

en: @type: deleted %title.
fi: @type: poistettiin %title.

en: Language neutral
fi: Kielineutraali

en: Application
fi: Sovellus

en: @type: updated %title.
fi: @type: päivitettiin %title.

en: @type: added %title.
fi: @type: lisättiin %title.

en: Error saving user account.
fi: Käyttäjätilin tallentaminen ei onnistunut.

en: @type %title has been deleted.
fi: @type %title on poistettu.

en: Not enabled
fi: Ei käytössä

en: Submission form settings
fi: Lähetyslomakkeen asetukset

en: The human-readable name %name is already taken.
fi: Käyttäjää varten tarkoitettu nimi %name on jo käytössä.

en: manage fields
fi: hallinnoi kenttiä

en: manage display
fi: ylläpidä näkymää

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
fi: Epäkelpo koneluettava nimi. Syötä jokin muu nimi kuin %invalid.

en: Find and manage people interacting with your site.
fi: Etsi ja hallinnoi sivustoasi käyttäviä ihmisiä.

en: Undefined language (@langcode)
fi: Määrittelemätön kieli (@langcode)

en: and where %property is %value
fi: ja jossa %property on %value

en: where %property is %value
fi: jossa %property on %value

en: and where
fi: ja jossa

en: (Machine name: @type)
fi: (Koneluettava nimi: @type)
