OAuth PECL (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (50 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Explanation or submission guidelines
gl: Explicación ou directrices de publicación

en: Version
gl: Versión

en: view
gl: vista

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Are you sure you want to delete %title?
gl: Está seguro de querer eliminar %title?

en: Only site administrators can create new user accounts.
gl: Só os administradores do sitio poden crear novas contas de usuario.

en: Filter
gl: Filtro

en: menu
gl: menú

en: Refine
gl: Refinar

en: Undo
gl: Desfacer

en: any
gl: calquera

en: Create new account
gl: Crear nova conta

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: Language neutral
gl: Idioma neutral

en: @type: updated %title.
gl: @type: actualizado %title.

en: @type: added %title.
gl: @type: engadido %title.

en: Error saving user account.
gl: Erro ó gardar a conta de usuario.

en: @type %title has been deleted.
gl: O @type %title foi borrado.

en: Not enabled
gl: Desactivado

en: Submission form settings
gl: Axustes do formulario de envio

en: The human-readable name %name is already taken.
gl: O nome lexíbel por persoas %name xa está ocupado.

en: manage fields
gl: administrar campos

en: manage display
gl: xestionar presentación

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
gl: Nome de sistema non válido. Indique un nome distinto de %invalid.

en: Find and manage people interacting with your site.
gl: Localizar e xestionar qué persoas interactúan co seu sitio web.

en: Undefined language (@langcode)
gl: Idioma non definido (@langcode)

en: and where %property is %value
gl: e onde %property é %value

en: where %property is %value
gl: onde %property é %value

en: and where
gl: e onde

en: (Machine name: @type)
gl: (Nome de sistema: @type)
