OAuth PECL (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (47 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Explanation or submission guidelines
he: הסבר או הנחיות שליחה

en: Version
he: גירסה

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכון

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?

en: Only site administrators can create new user accounts.
he: רק מנהלי האתר יכולים לצרף חברים חדשים לאתר.

en: Filter
he: סינון

en: menu
he: תפריט

en: Refine
he: מיקוד

en: Undo
he: ביטול

en: any
he: הכל

en: Create new account
he: הצטרפות

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: Language neutral
he: שפה נייטרלית

en: @type: updated %title.
he: @type: %title עודכן.

en: @type: added %title.
he: @type: נוסף '%title'.

en: Error saving user account.
he: שגיאה בשמירת חשבון המשתמש.

en: @type %title has been deleted.
he: @type %title נמחק.

en: Not enabled
he: לא מאופשר

en: Submission form settings
he: הגדרות והתנהגות בעת הגשת הטופס

en: The human-readable name %name is already taken.
he: שם ממשק המשתמש %name כבר תפוס.

en: manage fields
he: ניהול שדות

en: manage display
he: ניהול תצוגה

en: and where %property is %value
he: וכאשר ה%property הוא %value

en: where %property is %value
he: כאשר ה%property הוא %value

en: and where
he: וכאשר

en: (Machine name: @type)
he: (שם מכונה: @type)
