OAuth PECL (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (50 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Explanation or submission guidelines
hr: Upute za dodavanje sadržaja

en: Version
hr: Inačica

en: view
hr: prikaz

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Are you sure you want to delete %title?
hr: Želite li zbilja ukloniti %title?

en: Only site administrators can create new user accounts.
hr: Samo administator lokacije može otvarati nove korisničke račune.

en: Filter
hr: Pročisti

en: menu
hr: izbornik

en: Refine
hr: Pročisti

en: Undo
hr: Poništi

en: any
hr: bilo koji

en: Create new account
hr: Stvori novi račun

en: @type: deleted %title.
hr: @type: uklonjen %title.

en: Language neutral
hr: Neutralni jezik

en: @type: updated %title.
hr: @type: osvježen %title.

en: @type: added %title.
hr: @type: %title je dodan.

en: Error saving user account.
hr: Greška prilikom spremanja korisničkog računa.

en: @type %title has been deleted.
hr: @type %title je uklonjen.

en: Not enabled
hr: Nije omogućeno

en: Submission form settings
hr: Postavke obrasca otpreme

en: The human-readable name %name is already taken.
hr: Ljudima čitljiv naziv %name je već zauzeto.

en: manage fields
hr: upravljanje poljima

en: manage display
hr: upravljanje prikazom

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
hr: Nevaljan stroju čitljiv naziv. Unesite naziv drugačiji od %invalid.

en: Find and manage people interacting with your site.
hr: Pronađite i upravljajte korisnicima vaše mrežne lokacije.

en: Undefined language (@langcode)
hr: Neodređen jezik (@langcode)

en: and where %property is %value
hr: i gdje %property je %value

en: where %property is %value
hr: gdje %property je %value

en: and where
hr: i gdje

en: (Machine name: @type)
hr: (Strojni naziv @type)
