OAuth PECL (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (34 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Username
is: Notendanafn

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: Explanation or submission guidelines
is: Útskýring eða leiðbeiningar um innsetningu

en: Version
is: Útgáfa

en: view
is: skoða

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: None
is: Engin

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Update
is: Uppfæra

en: Add
is: Bæta við

en: View
is: Skoða

en: Are you sure you want to delete %title?
is: Ertu viss um að þú viljir eyða %title?

en: Only site administrators can create new user accounts.
is: Aðeins kerfisstjórar geta búið til nýja notendur.

en: Filter
is: Sía

en: menu
is: valmynd

en: Refine
is: Betrumbæta

en: Undo
is: afturkalla

en: Create new account
is: Stofna nýjan aðgang

en: Language neutral
is: Tungumál hlutlaust

en: Error saving user account.
is: Villa kom upp við að vista notanda.

en: Not enabled
is: Ekki virkjað
