OAuth PECL (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (26 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Version
ka: ვერსია

en: view
ka: ნახვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: Are you sure you want to delete %title?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ %title-ის წაშლა?

en: Only site administrators can create new user accounts.
ka: მხოლოდ საიტის ადმინისტრატორებს აქვთ უფლება შექმნან ახალი მომხმარებლები.

en: Filter
ka: ფილტრი

en: menu
ka: მენიუ

en: any
ka: ნებისმიერი

en: Language neutral
ka: ნეიტრალური ენა

en: @type: updated %title.
ka: @type: განახლებულია %title.

en: @type: added %title.
ka: @type: დამატებულია %title.
