OAuth PECL (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (49 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Explanation or submission guidelines
lt: Paaškinimai ar pateikimo gairės

en: Version
lt: Versija

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: Only site administrators can create new user accounts.
lt: Tik svetainės administratoriai gali kurti naujus vartotojus.

en: Filter
lt: Filtruoti

en: menu
lt: meniu

en: Refine
lt: Patikslinti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: any
lt: visi

en: Create new account
lt: Registracija

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: @type: updated %title.
lt: @type: atnaujintas %title.

en: @type: added %title.
lt: @type: pridėtas %title.

en: Error saving user account.
lt: Klaida išsaugant nario paskyrą.

en: @type %title has been deleted.
lt: @type %title buvo pašalintas.

en: Not enabled
lt: Neįjungta

en: Submission form settings
lt: Turinio kūrimo formų nuostatos

en: The human-readable name %name is already taken.
lt: Žmonėms suprantamas pavadinimas %type jau užimtas.

en: manage fields
lt: valdyti laukelius

en: manage display
lt: laukelių atvaizdavimas

en: Find and manage people interacting with your site.
lt: Surasti ir valdyti žmones, kurie dirba su jūsų svetaine.

en: Undefined language (@langcode)
lt: Nenurodyta kalba (@langcode)

en: and where %property is %value
lt: ir čia %property yra %value

en: where %property is %value
lt: čia %property yra %value

en: and where
lt: ir čia

en: (Machine name: @type)
lt: (Mašininis pavadinimas: @type)
