OAuth PECL (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (14 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Update
mg: Ovana

en: Filter
mg: Sivana

en: any
mg: izy rehetra

en: Create new account
mg: Mamorona anarana vaovao

en: Language neutral
mg: Tsy iharana dikan-teny
