OAuth PECL (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (32 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Explanation or submission guidelines
mn: Тайлбар эсвэл шилжүүлэх заавар

en: view
mn: харах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Are you sure you want to delete %title?
mn: Энэ %title-г устгахдаа итгэлтэй байна уу

en: Only site administrators can create new user accounts.
mn: Зөвхөн сайтын админ шинэ хэрэглэгч үүсгэж чадна.

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: menu
mn: цэс

en: Refine
mn: Сайжруулах

en: Undo
mn: Үйлдэл буцах

en: Create new account
mn: Бүртгүүлэх

en: Language neutral
mn: Хэлний тохиргооноос үл хамаарах

en: Error saving user account.
mn: Хэрэглэгчийн бүртгэлийг хадгалахад алдаа гарлаа.
