OAuth PECL (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (51 entries)

en: Title
no: Tittel

en: delete
no: slett

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Username
no: Brukernavn

en: List
no: Liste

en: Cancel
no: Avbryt

en: Description
no: Beskrivelse

en: Language
no: Språk

en: Explanation or submission guidelines
no: Forklaring eller retningslinjer

en: Version
no: Versjon

en: view
no: vis

en: Edit
no: Rediger

en: Reset
no: Nullstill

en: None
no: Ingen

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: Settings
no: Innstillinger

en: Name
no: Navn

en: edit
no: rediger

en: Save
no: Lagre

en: Default
no: Standard

en: Update
no: Oppdater

en: Add
no: Legg til

en: View
no: Vis

en: Are you sure you want to delete %title?
no: Er du sikker på at du vil slette %title?

en: Only site administrators can create new user accounts.
no: Kun administratorer kan opprette nye kontoer.

en: Filter
no: Filtrer

en: menu
no: meny

en: Refine
no: Raffiner

en: Undo
no: Angre

en: any
no: hva som helst

en: Create new account
no: Opprett ny konto

en: @type: deleted %title.
no: @type: %title slettet.

en: Language neutral
no: Språknøytral

en: @type: updated %title.
no: @type: %title er oppdatert.

en: @type: added %title.
no: @type: %title er opprettet.

en: Error saving user account.
no: Feil i lagring av brukerkonto.

en: @type %title has been deleted.
no: @type %title ble slettet.

en: Not enabled
no: Ikke aktivert

en: Consumer key
no: Consumer key (Forbruker nøkkel)

en: Submission form settings
no: Innstillinger for innsendingsskjema

en: The human-readable name %name is already taken.
no: Navnet %name er allerede i bruk.

en: manage fields
no: administrer felt

en: manage display
no: administrer visning

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
no: Ugyldig maskinlesbart navn. Skriv inn et annet navn enn %invalid.

en: Find and manage people interacting with your site.
no: Finn og behandle folk som bruker nettstedet ditt.

en: Undefined language (@langcode)
no: Udefinert språk (@langcode)

en: and where %property is %value
no: og hvor %property er %value

en: where %property is %value
no: hvor %property er %value

en: and where
no: og hvor

en: (Machine name: @type)
no: (Maskinnavn: @type)
