OAuth PECL (7.x-1.0) - en to or translation catalogue (15 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Undo
or: ପଦକ୍ଷେପ ବାତିଲ

en: Create new account
or: ନୂଆ ଖାତା ଖୋଲନ୍ତୁ
