OAuth PECL (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (23 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Explanation or submission guidelines
os: Куыд æй хъæуы йедзаг кæнын,уый æмбарын кæнынад

en: Version
os: Верси

en: view
os: бакаст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд
