OAuth PECL (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: Are you sure you want to delete %title?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %title؟

en: Filter
ps: چاڼ

en: Undo
ps: ناکړ
