OAuth PECL (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (45 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: Explanation or submission guidelines
ro: Explicații și sugestii de publicare

en: Version
ro: Versiune

en: view
ro: afișează

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: None
ro: Nimic

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Update
ro: Actualizare

en: Add
ro: Adaugă

en: View
ro: Afișează

en: Are you sure you want to delete %title?
ro: Sunteţi sigur că doriţi să ştergeţi %title?

en: Only site administrators can create new user accounts.
ro: Numai administratorii sitului pot crea noi conturi de utilizator.

en: Filter
ro: Filtru

en: menu
ro: meniu

en: Refine
ro: Rafinează

en: any
ro: orice

en: Create new account
ro: Crează cont nou

en: @type: deleted %title.
ro: @type: %title șters.

en: Language neutral
ro: Limbă neutră

en: @type: updated %title.
ro: @type: %title actualizat.

en: @type: added %title.
ro: @type: %title adăugat.

en: Error saving user account.
ro: Eroare la salvarea contului utilizator.

en: @type %title has been deleted.
ro: @type %title a fost şters.

en: Not enabled
ro: Nu este activat

en: Submission form settings
ro: Configurație formular

en: The human-readable name %name is already taken.
ro: Numele lizibil %name este folosit deja.

en: manage fields
ro: gestiune câmpuri

en: manage display
ro: administrare afişare

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
ro: Numele lizibil mașină nu este valid. Introduceți un nume diferit de %invalid.

en: Find and manage people interacting with your site.
ro: Identificați și administrați utilizatorii sitului dumneavoastră.

en: and where
ro: și unde
