OAuth PECL (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (48 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Explanation or submission guidelines
sk: Vysvetlenie alebo rady pre odoslanie príspevku

en: Version
sk: Verzia

en: view
sk: zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Are you sure you want to delete %title?
sk: Naozaj chcete odstrániť %title?

en: Only site administrators can create new user accounts.
sk: Nové účty môžu vytvárať len administrátori.

en: Plain Text
sk: Čistý text

en: Refine
sk: Obmedziť

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: any
sk: ľubovoľne

en: Create new account
sk: Vytvoriť nový účet

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: Language neutral
sk: Nezávislé od jazyka

en: @type: updated %title.
sk: @type: aktualizované %title.

en: @type: added %title.
sk: @type: pridané %title.

en: Error saving user account.
sk: Chyba pri uložení účtu používateľa.

en: @type %title has been deleted.
sk: @type %title bol vymazaný.

en: Not enabled
sk: Nie je povolené

en: Submission form settings
sk: Nastavenie formulára

en: The human-readable name %name is already taken.
sk: Meno %name je už použité.

en: manage fields
sk: spravovať polia

en: manage display
sk: spravovať zobrazenie

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
sk: Neplatné strojovo čitateľné meno. Zadajte iné meno ako %invalid.

en: Find and manage people interacting with your site.
sk: Nájsť a spravovať ľudí, ktorí sú aktívni na vašich stránkach.

en: Undefined language (@langcode)
sk: Nedefinovaný jazyk (@langcode)

en: and where %property is %value
sk: a kde %property je %value

en: where %property is %value
sk: kde %property je %value

en: and where
sk: a kde

en: (Machine name: @type)
sk: (strojový názov: @type)
