OAuth PECL (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (33 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Explanation or submission guidelines
th: คำอธิบายหรือคำแนะนำในการเขียน

en: Version
th: รุ่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Add
th: เพิ่ม

en: View
th: ดู

en: Are you sure you want to delete %title?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบ %title?

en: Only site administrators can create new user accounts.
th: ผู้ดูแลระบบเท่านั้นที่สามารถเพิ่มบัญชีผู้ใช้ได้

en: menu
th: เมนู

en: Undo
th: เลิกทำ

en: any
th: ใดๆ

en: Create new account
th: สร้างบัญชีผู้ใช้ใหม่

en: @type: deleted %title.
th: @type: ลบ %title.

en: Language neutral
th: ไม่ขึ้นกับภาษา

en: @type: updated %title.
th: @type: ปรับปรุง %title.

en: @type: added %title.
th: @type: เพิ่ม %title.

en: Error saving user account.
th: เกิดข้อผิดพลาดในการบันทึกข้อมูลบัญชีผู้ใช้งาน

en: @type %title has been deleted.
th: ลบ @type %title แล้ว

en: Not enabled
th: ยังไม่ได้ติดตั้ง

en: Submission form settings
th: ตำแหน่งของกล่องตอบความเห็น

en: The human-readable name %name is already taken.
th: มีคนใช้ชื่อ %name ไปแล้ว
