OAuth PECL (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (27 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: view
ug: كۆرۇش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: menu
ug: تىزىملىك

en: Refine
ug: تەپسىلاتى

en: Undo
ug: يېنىۋېلىش

en: any
ug: ھەرقانداق

en: Create new account
ug: ئەزالىققا تىزىملىنىش

en: Language neutral
ug: ھەممەباپ تىل

en: Not enabled
ug: ئېچىلمىغان

en: Find and manage people interacting with your site.
ug: ئەزا ئىزدەش ۋە باشقۇرۇش
