OAuth PECL (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (33 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Explanation or submission guidelines
az: İzah və ya təqdimetmə qaydaları

en: Version
az: Versiya

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: menu
az: menyu

en: Create new account
az: Yeni hesab yaratmaq

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: @type: updated %title.
az: @type: yenilənmiş %title.

en: @type: added %title.
az: @type: %title əlavə edildi.

en: Not enabled
az: Aktiv deyil

en: Submission form settings
az: Təqdimat formasının parametrləri

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
az: Yanlış maşın tərəfindən oxuna bilən ad. %invalid -dən başqa ad daxil edin.

en: Find and manage people interacting with your site.
az: Saytınızla əlaqə saxlayan insanları tapın və idarə edin.
