OAuth PECL (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (49 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Explanation or submission guidelines
jv: Katrangan utāwā petunjuk pengiriman

en: Version
jv: Versi

en: view
jv: tampilan

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Are you sure you want to delete %title?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak %title?

en: Only site administrators can create new user accounts.
jv: Mung administrator laman sing olé nggawé akun pangganggo anyar.

en: Filter
jv: Saring

en: Refine
jv: Alusana

en: Undo
jv: Baléknā

en: any
jv: sembarang

en: Create new account
jv: Gawé akun anyar

en: @type: deleted %title.
jv: @type: dibusak %title.

en: Language neutral
jv: Basa netral

en: @type: updated %title.
jv: @type: diubah %title.

en: @type: added %title.
jv: f@type: dirambah %title.

en: Error saving user account.
jv: Gagal nyimpen akun panganggo.

en: @type %title has been deleted.
jv: @type %title uwis dibusak.

en: Not enabled
jv: Ora bisa

en: Submission form settings
jv: Setèlan form pengisian

en: The human-readable name %name is already taken.
jv: Jeneng kewaca manungsa %name uwis dijupuk.

en: manage fields
jv: Natani field

en: manage display
jv: nata tampilan

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
jv: Jeneng kewaca-mesin ora sah. Leboknā jeneng liya seliyané %invalid.

en: Find and manage people interacting with your site.
jv: Temoknā lan natani sesrawungané wong-wong karo situs Sampéyan.

en: Undefined language (@langcode)
jv: Basa sing ora dikenal (@langcode)

en: and where %property is %value
jv: lan nalika %property padha karo %value

en: where %property is %value
jv: nalika %property padha karo %value

en: and where
jv: lan nalika

en: (Machine name: @type)
jv: (Jeneng mesin: @type)
