OAuth PECL (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (50 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Explanation or submission guidelines
lv: Paskaidrojums vai ievietošanas vadlīnijas

en: Version
lv: Versija

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām dzēst %title?

en: Only site administrators can create new user accounts.
lv: Tikai vietnes administratori var veidot jaunus lietotāja kontus.

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Plain Text
lv: Vienkāršs teksts

en: menu
lv: izvēlne

en: Refine
lv: Pielabot

en: Undo
lv: Atcelt

en: any
lv: jebkurš

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: @type: updated %title.
lv: @type: labots %title.

en: @type: added %title.
lv: @type: pievienots(a) %title.

en: Error saving user account.
lv: Kļūda saglabājot lietotāja kontu.

en: @type %title has been deleted.
lv: @type %title ir izdzēsts.

en: Not enabled
lv: Nav iespējots

en: Submission form settings
lv: Iesniegšanas formas iestatījumi

en: The human-readable name %name is already taken.
lv: Norādītais nosaukums %name jau tiek izmantots citur.

en: manage fields
lv: pārvaldīt laukus

en: manage display
lv: pārvaldīt attēlojumu

en: Find and manage people interacting with your site.
lv: Atrast un pārvaldīt lietotājus, kas darbojas jūsu vietnē.

en: Undefined language (@langcode)
lv: Nedefinēta valoda (@langcode)

en: and where %property is %value
lv: un kur %property ir %value

en: where %property is %value
lv: kur %property ir %value

en: and where
lv: un kur

en: (Machine name: @type)
lv: (Mašīnvārds: @type)
