OAuth PECL (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (82 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Explanation or submission guidelines
pl: Wskazówki lub instrukcje dotyczące dodawania zawartości

en: Version
pl: Wersja

en: view
pl: przeglądaj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: Are you sure you want to delete %title?
pl: Czy na pewno usunąć %title?

en: Only site administrators can create new user accounts.
pl: Tylko administratorzy mogą tworzyć nowe konta użytkowników.

en: Filter
pl: Filtr

en: Refine
pl: Uwzględnij

en: Undo
pl: Cofnij

en: any
pl: dowolny

en: Create new account
pl: Utwórz nowe konto

en: @type: deleted %title.
pl: @type: usunięto %title.

en: Language neutral
pl: Język niesprecyzowany

en: Application
pl: Aplikacja

en: @type: updated %title.
pl: @type: zaktualizowano %title.

en: @type: added %title.
pl: @type: dodano %title.

en: Error saving user account.
pl: Podczas zachowywania informacji o koncie użytkownika wystąpił błąd.

en: @type %title has been deleted.
pl: Usunięto wpis %title (@type).

en: Not enabled
pl: Nie włączony

en: Consumer key
pl: Klucz konsumenta

en: Authentication type
pl: Typ autentykacji

en: Submission form settings
pl: Ustawienia formularza dodawania zawartości

en: The human-readable name %name is already taken.
pl: Nazwa %name jest już wykorzystywana.

en: Application name
pl: Nazwa aplikacji

en: manage fields
pl: zarządzaj polami

en: Add application
pl: Dodaj aplikację

en: Add new application
pl: Dodaj nową aplikację

en: manage display
pl: zarządzaj wyświetlaniem

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
pl: Niepoprawna nazwa wewnętrzna. Wprowadź nazwę inną niż %invalid.

en: Find and manage people interacting with your site.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie ludźmi korzystającymi z serwisu.

en: application
pl: aplikacja

en: Undefined language (@langcode)
pl: Niezidentyfikowany język (@langcode)

en: and where %property is %value
pl: i gdzie %property jest %value

en: where %property is %value
pl: gdzie %property jest %value

en: and where
pl: i gdzie

en: Save application type
pl: Zapisz typ aplikacji

en: Delete application type
pl: Usuń typ aplikacji

en: (Machine name: @type)
pl: (Nazwa systemowa: @type)

en: Version of the protocol
pl: Wersja protokołu

en: This text will be displayed at the top of the page when creating or editing application of this type.
pl: Ten tekst zostanie wyświetlony na górze strony podczas dodawania lub edytowania aplikacji tego typu.

en: The application type %name has been updated.
pl: Typ aplikacji %name został zaktualizowany.

en: The application type %name has been added.
pl: Typ aplikacji %name został dodany.

en: Are you sure you want to delete the application type %type?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć typ aplikacji %type?

en: The application type %name has been deleted.
pl: Typ aplikacji %name został usunięty.

en: Added application type %name.
pl: Dodano typ aplikacji %name.

en: Deleted application type %name.
pl: Usunięto typ aplikacji %name.

en: User name does not exists.
pl: Nazwa użytkownika nie istnieje.

en: No application available.
pl: Brak dostępnej aplikacji.

en: any !type application
pl: jakakolwiek aplikacja typu !type

en: Create @name application
pl: Stwórz aplikację @name

en: <em>Edit application</em> @title
pl: <em>Edytuj aplikację</em> @title

en: Are you sure you want to delete the %title account for %user?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć konto %title dla %user?

en: No settings available.
pl: Brak dostępnych ustawień.

en: Authentiation type
pl: Typ autentykacji

en: OAuth Application
pl: Aplikacja OAuth

en: No default application for this type was found.
pl: Nie znaleziono domyślnej aplikacji dla tego typu.

en: Administer applications types
pl: Zarządzaj typami aplikacji

en: Administer applications configuration
pl: Zarządzaj konfiguracją aplikacji

en: Administer oauth account
pl: Zarządzaj kontem oauth

en: Applications types
pl: Typy aplikacji

en: Add application type
pl: Dodaj typ aplikacji

en: Edit application type
pl: Edytuj typ aplikacji
