OAuth PECL (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (51 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Explanation or submission guidelines
sv: Förklaring eller riktlinjer för inlägg

en: view
sv: visa

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: None
sv: Ingen

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Update
sv: Uppdatera

en: Add
sv: Lägg till

en: View
sv: Visa

en: Are you sure you want to delete %title?
sv: Är du säker på att du vill radera %title?

en: Only site administrators can create new user accounts.
sv: Endast webbplatsens administratörer kan skapa nya användarkonton.

en: Filter
sv: Filtrera

en: menu
sv: meny

en: Refine
sv: Filtrera

en: Undo
sv: Ångra

en: any
sv: någon

en: Create new account
sv: Skapa nytt konto

en: @type: deleted %title.
sv: @type: raderade %title.

en: Language neutral
sv: Språkneutral

en: @type: updated %title.
sv: @type: uppdaterade %title.

en: @type: added %title.
sv: @type: lade till %title.

en: Error saving user account.
sv: Fel vid sparande av användarens konto.

en: @type %title has been deleted.
sv: %title (@type) har raderats.

en: Not enabled
sv: Ej aktiverat

en: Consumer key
sv: Konsumentnyckel

en: Consumer secret
sv: Konsumenthemlighet

en: Submission form settings
sv: Inställningar för inskrivningsformulär

en: The human-readable name %name is already taken.
sv: Det synliga namnet %name används redan.

en: manage fields
sv: hantera fält

en: manage display
sv: hantera visning

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
sv: Det maskinläsbara namnet är ogiltigt. Ange ett annat namn än %invalid.

en: Find and manage people interacting with your site.
sv: Hitta och hantera personer som använder din webbplats.

en: Undefined language (@langcode)
sv: Ej definierat språk (@langcode)

en: and where %property is %value
sv: och där %property är %value

en: where %property is %value
sv: där %property är %value

en: and where
sv: och där

en: (Machine name: @type)
sv: (Maskinläsbart namn: @type)
