OAuth Login - OAuth2 Client SSO (7.x-1.11) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Register
cs: Registrovat

en: Back
cs: Zpět

en: Email
cs: E-mail

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Phone
cs: Telefon

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Query
cs: Dotaz

en: Select
cs: Vybrat

en: Reports
cs: Logy
