OAuth Login - OAuth2 Client SSO (7.x-1.11) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Register
ru: Регистрация

en: Support
ru: Поддержка

en: Back
ru: Назад

en: API Key
ru: Ключ API

en: Phone
ru: Телефон

en: Phone number
ru: Номер телефона

en: Query
ru: Запрос

en: Select
ru: Выбрать

en: Save Configuration
ru: Сохранить настройки

en: Reports
ru: Отчёты

en: Customer ID
ru: ID покупателя
