OAuth Login - OAuth2 Client SSO (7.x-1.11) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Register
tr: Kaydol

en: Support
tr: Destek

en: Back
tr: Geri

en: Email
tr: E-posta

en: Phone
tr: Telefon

en: Phone number
tr: Telefon numarası

en: Query
tr: Sorgu

en: Select
tr: Seç

en: Reports
tr: Raporlar
