OAuth Login - OAuth2 Client SSO (7.x-1.12) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Description
ka: აღწერა

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Line
ka: ხაზი
