OAuth Login - OAuth2 Client SSO (7.x-1.12) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Line
km: ជួរ

en: Reports
km: របាយការណ៍
