OAuth Login - OAuth2 Client SSO (7.x-1.12) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Register
pl: Rejestracja

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Description
pl: Opis

en: Support
pl: Wsparcie

en: Back
pl: Wstecz

en: Email Address
pl: Adres Email

en: API Key
pl: Klucz API

en: Line
pl: Linia

en: Phone
pl: Telefon

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Query
pl: Zapytanie

en: Select
pl: Wybierz

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Reports
pl: Raporty

en: Customer ID
pl: ID klienta
