OAuth Login - OAuth2 Client SSO (7.x-1.12) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Submit
fa: ثبت

en: Description
fa: شرح

en: Back
fa: بازگشت

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: Google
fa: گوگل

en: Query
fa: پرس و جو

en: Select
fa: انتخاب

en: Reports
fa: گزارش‌ها
