OAuth Login - OAuth2 Client SSO (7.x-1.13) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Back
et: Tagasi

en: Email
et: E-kiri

en: Line
et: Rida

en: Phone
et: Telefon

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Query
et: Päring

en: Select
et: Vali

en: Reports
et: Raportid
