OAuth Login - OAuth2 Client SSO (7.x-1.13) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Description
sv: Beskrivning

en: Back
sv: Tillbaka

en: Email
sv: E-post

en: Email Address
sv: E-postadress

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Line
sv: Rad

en: Phone
sv: Telefon

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Query
sv: Databasfråga

en: Select
sv: Välj

en: Reports
sv: Rapporter
